Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
20 maja 2024

Jakie urządzenia wykorzystuje współczesna medycyna estetyczna

 Jakie urządzenia wykorzystuje współczesna medycyna estetyczna

Panie od wieków dbają o swój wygląd, dziś jest to o tyle prostsze, że do wybory mają mnóstwo nowoczesnych sprzętów. Specjaliści medycyny estetycznej bardzo chętnie sięgają chociażby po lasery. Zapewniają one dużą skuteczność w wielu obszarach, a jednocześnie są bardzo bezpieczne w użyciu dla pacjentów. Szczególnie dużą popularnością cieszy się depilacja laserowa Kraków, realizowana przy użyciu diodowych laserów. Wykorzystując specjalną głowicę energia lasera jest kierowana dokładnie na mieszki włosowe, które niszczą się w ten sposób całkowicie.

Depilacja wykonana przy użyciu tej metody daje długotrwałe efekty, zwłaszcza jeśli co pewien okres czasy zostanie ona powtórzona. Do poprawy urody zostały również wykorzystane radiowe fale, to dzięki nim właśnie urządzenie NuEra Tight Kraków tak dobrze sobie radzi z poprawą jakości skóry.

Zmarszczki, cellulit czy też nadmierna tkanka tłuszczowa – na każdy taki problem można dobrać najodpowiedniejszą częstotliwość pracy i poradzić sobie z nim w skuteczny sposób. Oczywiście przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, ponieważ każde takie urządzenie posiada odpowiednią certyfikację. Absolutną nowością z ostatniego czasu jest także kriolipoliza cooltech Kraków. Z kolei tutaj czynnikiem roboczym jest niska temperatura, która wynosi około -8 stopni. Skierowanie takiej temperatury punktowo na komórki tłuszczowe powoduje ich rozpad, a potem usunięcie z ciała. Metoda taka będzie się sprawdzać przy różnych typach otyłości, i jest w pełni dla innych tkanek.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto przeczytać

Dodaj komentarz