Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
20 maja 2024

Informacje dla osób chcących zorganizować szkolenie wirtualne współpracując z PLATINUM MEDIA

 Informacje dla osób chcących zorganizować szkolenie wirtualne współpracując z PLATINUM MEDIA

Informacje dla osób które chcą zorganizować webinar współpracując z PLATINUM MEDIA są opublikowane na witrynie internetowej. Na dodatek eksperci z chęcią się nimi podzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi skontaktuje. Spotkania mogą mieć profil edukacyjny, informujący lub promocyjny. Transmitowane są zawsze w czasie realnym, za pośrednictwem nowocześnie przygotowanej platformy. Cała obsługa webinarów ma miejsce przy zastosowaniu techniki strumieniowania sygnału do sieci.

Specjaliści zajmują się reklamy eventu w Internecie, w sposób w 100% dopasowany do grupy odbiorców. Będzie to odnosiło się też do działań w social mediach, co obecnie jest powszechnie spotykane. Sposób reklamowania będzie zawsze dostosowany do oczekiwanej liczby odbiorców. Webinar będzie odbywać się na platformie NXWEBINAR, mającej wiele funkcjonalności. Z tego względu organizacja spotkań online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się logować i otworzyć pokój spotkań, a potem skorzystać z prostego w obsłudze interfejsu. Co nie bez znaczenia, każdy z webinarów można zapisywać i zobaczyć dokładnie wtedy, kiedy ma się taką chęć. Jest to na przykład korzystne dla osób, które w konkretnym czasie nie mogą wziąć udziału w webinarze. Specjaliści z PLATINUM MEDIA troszczą się o to, aby konkretny event był świetnie odbierany i posłużył promowaniu działalności zleceniodawcy. Firma dysponuje prywatną platformą do przesyłania transmisji danych, przeznaczoną do personalizacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto przeczytać

Dodaj komentarz