Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wtryskiwacze po regeneracji – kiedy opłaca się kupić

Posiadacze aut z wysokoprężnymi silnikami liczyć się często muszą z licznymi drogimi usterkami. Powszechnie psują się w nich na przykład koła dwumasowe albo turbosprężarki, a na ich naprawę w zależności od marki trzeba przeznaczyć od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy. Bardzo podobnie sytuacja wygląda w przypadku wtryskiwaczy, które także w pewnych silnikach potrafią narobić sporo problemów. Producenci z reguły oceniają ich trwałość między 150 a 250 tysięcy przebytych kilometrów, i po takim dystansie często zaczynają szwankować.

Objawia się to spadkiem mocy silnika i jego nierównym działaniem, dlatego też jeżeli się zauważy takie rzeczy, lub tym bardziej świecić zacznie kontrolka, to jak najszybciej trzeba pojechać do warsztatu. Jeśli chodzi o nowe wtryskiwacze do diesla, to sytuacja nie przedstawia się z nimi wesoło. Ponieważ dostępne są one wyłącznie w sieci autoryzowanych serwisów, to posiadacze samochodów muszą się liczyć z dużymi kosztami, w przypadku starszych samochodów przekraczającymi ich wartość.

Alternatywną możliwością będzie zakup wtryskiwaczy regenerowanych, jakie się znajdzie w znacznie korzystniejszych cenach. Tego typu regeneracja umożliwia przywrócenie ich parametrów do stanu takiego jak przy nowych, co umożliwi jazdę przez kolejne lata. Chcąc kupić takie wtryskiwacze po regeneracji trzeba przede wszystkim znać ich dokładne oznaczenie, ponieważ nawet przy tym samym modelu danego silnika wtryskiwacz wtryskiwacze do diesla niekoniecznie będzie pasował do konkretnej jednostki.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

©2024 ROTFL Motyw WordPress przez WPEnjoy