Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
20 maja 2024

Jakie są podstawowe etapy projektowania internetowej strony

 Jakie są podstawowe etapy projektowania internetowej strony

Prosta nawet strona internetowa wymaga odpowiedniego zaplanowania, wykonania a na koniec uruchomienia. Z tego też powodu jeżeli ktoś chce taką zrobić dla firmy, to musi być świadomy, z czego cały proces będzie się składał. Po pierwsze należy znaleźć kogoś, kto wszystkimi pracami się zajmie. Można to zrobić przy wykorzystaniu wyszukiwarki, po wpisaniu w niej słów zakładanie strony internetowej otrzyma się wykaz linków do przeglądnięcia. Tworzenie strony rozpocząć należy od szczegółowego określenia oczekiwań i potrzeb.

W oparciu o tę wiedzę do przygotowania będzie ogólny zarys budowanego serwisu wraz z ustaleniem funkcjonalności. Na takim etapie określa się również zakres prac do wykonania i koszty, które wiązać się z tym będą. Jeżeli podejmie się decyzję o dalszych pracach, to należy poczynione ustalenia dokładnie spisać, umowa określająca te wszystkie informacje to ważna rzecz o której należy pamiętać. Po jej podpisaniu wykonawca powinien przystąpić do realizacji prac.

Z jednej strony będzie przygotowywana graficzna oprawa, a z drugiej programiści zaczną przygotowywać wszystkie potrzebne funkcjonalności oraz wstępnie wszystko konfigurować. Etap ten trwa do momentu gdy wszystko nie zostanie zaakceptowane przez klienta, a także dokładnie sprawdzone i przetestowane. Dopiero wtedy można planować uruchomienie strony i udostępnienie jej użytkownikom. W niejednym przypadku na tym współpraca nie będzie się kończyć, bo strona jest rozwijana o następne funkcjonalności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto przeczytać

1 Comment

  • +Reklama+
    Dobra strona internetowa powinna być przejrzysta i czytelna. Intuicyjne poruszanie się po jej zakładkach i podstronach ma ogromne znacznie. Każda firma, która chce być rozpoznawalna na rynku, wie, że obsługa tiktoka Wroclaw też jest czymś istotnym w prowadzeniu reklamy

Dodaj komentarz