Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
5 grudnia 2023

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

 Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Kurtyny paskowe od przedsiębiorstwa Kiner są przegrodami izolującymi cieplnie i dźwiękowo wnętrza konkretnych budynków z otwartą bramą albo przejściem na czas przewiezienia towaru. Jest to ekonomiczny oraz jednocześnie bardzo skuteczny sposób na podział dużych przestrzeni na niewielkie sekcje. Kurtyny paskowe wykonane są z pasów polichlorku winylu wykazujących sporą odporność na wpływ środków chemicznych, uodpornionych na zniszczenia mechaniczne. Są także wyjątkowo elastyczne.

Zleceniodawcy, jacy we wskazanej firmie zamierzają się zaopatrzyć w kurtyny paskowe mają do wybrania rozwiązania klasyczne a także wzmacniane. Wyjątkową opcją w asortymencie są kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym IR oraz ultrafioletowym. Skuteczna osłona przed stratą ciepła a także wnikaniem do wnętrza obiektu chłodniejszego powietrza to największa zaleta zaprezentowanych kurtyn. W dodatku zagwarantowana jest również izolacja akustyczna, jaka obniża wyraźnie poziom hałasu.

Często wobec tego taka kurtyna wykorzystywana jest tam, gdzie znajdują się sprzęty produkcyjne wytwarzające uciążliwy hałas. Kurtyny wyprodukowane w podanej firmie perfekcyjnie izolują wnętrze przed wilgotnością, deszczem, jak i innymi, negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo są zaporą dla pyłu, zadymienia, zakurzenia oraz oparów. W rezultacie sprzęty umieszczone w konkretnym pomieszczeniu przez dłuższy czas będą pracowały bez awarii. Takie kurtyny najczęściej zakłada się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w dowolnych obiektach handlowych oraz usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto przeczytać

Dodaj komentarz