Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
5 grudnia 2023

Oferta dla klientów zainteresowanych poszerzaniem swoich umiejętności lingwistycznych

 Oferta dla klientów zainteresowanych poszerzaniem swoich umiejętności lingwistycznych

Oferta dla klientów interesujących się rozszerzaniem posiadanych kompetencji lingwistycznych w Lingua Nova prezentuje się bardzo korzystnie. Można wybierać wśród tego typu propozycji jakimi są: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, czy wynajem sal szkoleniowych. Dla klientów jest także dostępna propozycja specjalna.

Będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa klienci za każdym razem mają pewność, że poza kwestiami podstawowymi będzie zrealizowane wszystko, co jest przystosowane do profilu ich firmy. Najczęściej klienci decydują się na angielski dla firm Warszawa, jakie za każdym razem poprzedza audyt wymagań językowych określonej grupy. Na takiej podstawie wyznaczany jest program szkolenia. W efekcie słuchacze są zadowoleni. Innym, na równi ochoczo wybieranym szkoleniem jest polski dla firm dla obcokrajowców.

Szczegółowy plan szkolenia z tej kategorii opublikowany jest na stronie www. W opcji szkolenia językowe Warszawa wyjątkowe miejsce zajmą szkolenia z angielskiego zawodowego. Grupy zawodowe, które mogą skorzystać z oferty to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to też kursy dla osób z branż jakimi są: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna oraz logistyka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto przeczytać

Dodaj komentarz