Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
5 grudnia 2023

Wózek do przewozu chorych na leżąco – Euro-Medical – Przeczytaj

 Wózek do przewozu chorych na leżąco – Euro-Medical – Przeczytaj

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś oddziałową lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić sprzęt medyczny z którego będziesz zadowolony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy wpis i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek przemyśl jakie funkcje powinien posiadać Twój nowy wózek?

Opcje wózka, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Przemyśl czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do przewożenia chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na wygodną pracę personelowi medycznemu ale stanowi też o wysokiej wygodzie dla pacjenta. Salowy pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić chorego na wózku inwalidzkim. Regulowana wysokość umożliwia przeniesienie pacjentana wózek bez konieczności jego dźwigania.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można znaleźć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości i o śrubowej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez personel medyczny a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze kobiety. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt pod uwagę.

Decydując się na wózek do transportu chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego nośność. Nośność odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im większa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z grubszych profili stalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki zabiegowe, wózki anestezjologiczne, szafki przyłóżkowe, hol tery, elektrokardiografy, kardiomonitory. Postaw na całkowitą albo odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto przeczytać

Dodaj komentarz