Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
5 grudnia 2023

Profesjonalna poradnia endokrynologiczna

 Profesjonalna poradnia endokrynologiczna

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej jaką prowadzi profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są możliwe do zrealizowania, ponieważ lekarz taki ma niemałe doświadczenie w onkogenetyce i ciągle kształci się w takim zakresie. Kiedy więc jedynie endokrynolog bartoszyce odkryje motywy do przeprowadzania badania, to można spodziewać się, iż zajmie się tym. Placówka świadczy wobec tego świadczenia w zakresie profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia chorób układu hormonalnego.

Diagnostyka oraz wyleczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, jak i zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania odbywa się na podstawie nowoczesnych standardów. Jest to istotne, ponieważ zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą być przyczyną licznych chorób. Specjalista po wnikliwej konsultacji zapisze pakiet badań z wykorzystaniem jakich można spodziewać się trafnej diagnozy. Jeśli będzie to niezbędne, zarekomendowane będą również badania genetyczne dla par zmagających się z bezpłodnością albo dla osób pozostających w obrębie prawdopodobieństwa zmagania się z rakiem.

Diagnostyka genetyczna przeprowadzona będzie też po otrzymaniu wyników badań. Wówczas specjalista podejmie postanowienie co do dalszego leczenia. Ekspert nawiązał współpracę z Warsaw Genomics, gdzie może zlecić pełen pakiet badań genetycznych. Czułe testy bazują na osiągnięciach zagranicznych. Jeśli wyszukane zostanie obciążenie genetyczne, można będzie podjąć czynności zabezpieczające przed zachorowaniem lub umożliwiają je leczyć.

Można też otoczyć opieką lekarską dzieci chorego, pozostające w grupie ryzyka. Innego rodzaju spotkania dotyczą takich problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Żeby umówić się na spotkanie wystarczy przedzwonić na numer telefonu umieszczony na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto przeczytać

Dodaj komentarz