Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
5 grudnia 2023

Przyczepy kempingowe i ich potencjał – kemping Vestar czy Porto Sole?

 Przyczepy kempingowe i ich potencjał – kemping Vestar czy Porto Sole?

Trudno wyobrazić sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, przede wszystkim letniego urlopu aniżeli Chorwacja. Jakim sposobem Istria, to oczywiście Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Okolica wyróżnia się nadzwyczajną lesistością i ładną zatoką. W tym miejscu natura jest nieomalże nietknięta przez człowieka. Woda jest niesłychanie czysta, a to właśnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dosłownie wszystkich.

Zwiedzają je kompletne rodziny, z dziećmi; grupy znajomych, ludzie starsi. Średnia temperatura powietrza w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał względnie niedawno. Zostały oddane do użytku baseny, także te z brodzikami, jakie przeznaczone są dla dzieci. Nieco starsze osoby są w stanie wypożyczyć łódkę czy też rower wodny, dzięki jakim mogą dotrzeć ja wysepki, które otaczają zatokę. A jest ich w istocie sporo. Jeżeli chcemy stosunkowo błyskawicznie dostać się do tych miejsc, posiadamy też możliwość wypożyczenia motorówki, a nawet motocykla.

Przede wszystkim dużą szczególną uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się szczególny program animacyjny, który jest niezwykle bogaty oraz ma dwa warianty: dzienny i wieczorowy. Wspaniałym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary kładzione nad Morzem Adriatyckim – jeśli ma to być kemping, przekonaj się przyczepa kempingowa. Przykładem takiego punktu ma okazję być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, który wolno przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży i absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar raduje się niezwykłą renomą w głównej mierze z tego względu, że znajdują się w nim malownicze uliczki, które są bogate w sklepiki oraz knajpki. To właśnie w tych miejscach można rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a też przyjemnie spędzić czas. Podobno oczywiście z tym miastem związana była gigantyczna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, iż jest przeznaczony dla wędrowców w rozmaitym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o nieco starszych osobach postawiono w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża wzdłuż kempingu ma długość mniej więcej półtora kilometra.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto przeczytać

1 Comment

Dodaj komentarz