Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
5 grudnia 2023

Park Umag i kemping Lanterna w Chorwacji – najem kampera daje wiele dyspozycji na podróżowanie

 Park Umag i kemping Lanterna w Chorwacji – najem kampera daje wiele dyspozycji na podróżowanie

Trudno wyimaginować sobie piękniejszy zakamarek Europy. Miejsce, o którym mowa, to Jezioro Balaton. A szczegółowiej – Kemping Fured. To właśnie on jest położony nad w największym stopniu popularnym miejscem na Węgrzech, jakim jest Jezioro Balaton. Kemping Fured, jaki jest przedmiotem tematu, porośnięty jest wysokimi drzewami. Nie brakuje na tym obszarze atrakcji. Będzie to wymarzone miejsce do spędzenia rodzinnych wakacji.

Turyści są w stanie korzystać z kolosalnego basenu, w którego sąsiedztwie znajduje się sporo parasoli, a ich obowiązkiem jest ochrona przed słońcem. Ponadto można skorzystać z sauny, a dzieci mają do własnej dyspozycji odrębny brodzik.

Wszak, jest to miejsce otwarte na wszystkich podróżników, bez względu na wiek. Każdy z nas znajdzie tutaj coś porządnego dla siebie i na pewno nie będzie się nudzić, a mile spędzi czas. I co najważniejsze – nadzwyczaj odpocznie w trakcie wakacji.

Turyści spędzający czas w miejscu, jakim jest Kamping Fured, mają do dyspozycji kilka restauracji, w jakich serwowane są węgierskie przysmaki, a ceny nie są zbyt wygórowane – wynajmij przyczepę na wypożyczenie kampera cena oraz baw się. W pobliżu omawianego miejsca znajduje się piaszczysta plaża, a Jezioro Balaton nie należy co głębokich, dzięki czemu temperatura wody niemal przez cały czas jest niesłychanie rozkoszna. Kemping ten położony jest na słoweńskiej wyspie, oddalonej około sto kilometrów od Lublany. Do tego, w sąsiedztwie trzydziestu kilometrów usytuowana jest metropolia Chorwacji, Zagrzeb. Kemping Terma Cortez, bowiem właśnie o nim mowa, pod względem wielkości jest mały. Stanowi godnie część gigantycznej miejscowości, jaka ma zakres wypoczynkowy.

Miejsce to jest przeznaczone dla ludzi w różnym wieku. Sympatykami omawianego kempingu są zarówno dzieci, młodzi ludzie, jak oraz starsi. Oczywiście muszą oni jednakże ubóstwiać wypoczynek nad wodą. Wielokrotnie z miejsca tego korzystają sportowcy, którzy mogą odnaleźć sobie przyciągające zajęcie zarówno na hali, jak oraz w centrum rekreacji, które położone jest zaraz w pobliżu hotelu. Park wodny składa się z dwóch części. Są to mianowicie: Letnia Riviera oraz Zimowa Riviera. Główna z nich, to część zewnętrzna, z kolei Zimowa Riviera, to baseny wewnętrzne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto przeczytać

Dodaj komentarz