Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
5 grudnia 2023

Malediwy – niedoceniony raj na ziemi

 Malediwy – niedoceniony raj na ziemi

Kto nie odwiedził jeszcze tego anielskiego kącika świata, powinien się pospieszyć. Malediwy – archipelag 1190 wysp oraz wysepek, rozrzuconych na Oceanie Indyjskim, jakim grozi całkowita zagłada. Wysepki wynurzają się wyłącznie 2 metry nad poziom wody, jeżeli wobec tego gospodarka energetyczna świata będzie w dalszym ciągu prowadziła w kierunku zbiorowego efektu cieplarnianego, ten rajski świat może pozostać bezpowrotnie wchłonięty przez wody oceanu.

Malediwy wakacje, to epokowy do końca życia pobyt w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż, gdzie klimat równikowy gwarantuje bardzo miłą wakacyjną temperaturę – średnia wynosi 27 stopni – znacznie więcej na wakacje last minute. Fantastyczne hotele, bungalowy na palach daleko od brzegu, z przeszklonymi podłogami, aby oddychając oceaniczną bryzą można było admirować podwodny świat morskich zwierzaków.

Sporo par z pełnego świata przyjeżdża tu w ramach podróży poślubnej, drugim kącikiem świata, wartym naświetlenia ceremonii weselnej jest Tajlandia last minute. Tutaj również odnajdziemy egzotyczne plaże, wyśmienitą roślinność, przyjaznych ludzi oraz fantastyczny wypoczynek. Planując wakacyjny wyjazd, odpowiednio jest zaznajomić się z klimatem panującym w kraju docelowym. Najlepszym nieraz na egzotyczne wczasy jest nasza idealna zima, Malediwy wczasy, od grudnia do kwietnia są skąpane w słońcu, temperatura blisko 30 stopni, nie ma deszczu. Planując wyjazd pomiędzy wiosną a jesienią, powinniśmy się liczyć z częstymi opadami deszczu oraz zachmurzonym niebem. Mamy prawo w takim razie oszukać zimę oraz w grudniu przywieźć do mieszkania śliczną opaleniznę.

Na wyspach podróżnicy mają ponad 70 kurortów. Obfitość egzotycznej flory oczaruje każdego – ananasy, mango, pomarańcze – to podwalina wakacyjnej diety, prócz kapitalnych potraw z najświeższych ryb i owoców morza. W chwilach wytchnienia od uroczych białych plaż, wolno czas wypełnić zwiedzaniem miasta Male, w których mieszka około 65 tys. ludzi, miasta meczetów – Malediwy osiedlają muzułmanie. Także zimą warto odwiedzić inny egzotyczny kraj.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto przeczytać

Dodaj komentarz