Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
5 grudnia 2023

Biżuteria dla mężczyzn – jakim sposobem ją kupić?

 Biżuteria dla mężczyzn – jakim sposobem ją kupić?

Faceci z reguły nie noszą biżuterii, pomimo tego są takie detale, jakie pojawiają się w ich dziennej identyfikacji stylu. Niektórzy lubą kobiece błyskotki oraz nie zwracając uwagi na opinie innych zwyczajnie je noszą. Artystyczna biżuteria w wydaniu facetów raczej nie wstępuje w grę. Panowie są w stanie ją co najwyżej produkować, lecz na pewno nie nosić. Raz na czas na ich szyjach może pojawić się wisiorek, lub ewentualnie naszyjnik, co poniektórzy mają bransoletki, a zaś inni są na wskroś przeciwni noszeniu czegokolwiek.

Z reguły napotykaną błyskotką u męskiej płci, są obrączki weselne. Noszą je wszyscy żonaci faceci i nie ma w nich niczego złego, co by naprowadzało o ich artystycznych upodobaniach. Osoby pokroju Adama Darskiego oraz wielbiciele zespołów metalowych noszą biżuterię, jakiej także nie można zaliczyć do artystycznej. Są to łańcuszki, zawieszane przy spodniach, czy też ogromne liczby kolczyków w jednym uchu. Panowie nie stosują żadnych kompletów biżuterii, albowiem najzwyczajniej w świecie, nie są im one potrzebne.

Jeśli niemniej jednak chcą, wystarczy zajrzeć na bransoletka męska. Może nie noszą jej tak ochoczo oraz w wielu przypadkach jak są jej twórcami. Wolno zaobserwować, że najlepszymi, najbardziej rozchwytywanymi projektantami ozdób są mężczyźni. I nie tylko na całym świecie, jakkolwiek i w Polsce. Przykład? Kruk, firma, to wszystko dzieło mężczyzn. Co sprawia, że to właśnie mężczyźni są lepszymi kreatorami, twórcami aniżeli kobiety? Może to, iż tworząc kierują się tym, co pragnęliby ujrzeć na kobiecie. Co pasuje do ich zakresu, temperamentu.

Faceci, gdy już noszą i zakupują biżuterię, wybierają klasyczne srebrne dodatki, takie jak wszelkiego rodzaju sygnety, krótkie łańcuszki, kolczyki czy łatwe bransolety. Bez żadnych akcesoryjnych ozdób, czysta klasyka. Co da się łatwo zaobserwować mężczyźni na ogół, jako swoją biżuterię wybierają… zegarki. Na domiar tego mężczyźni, którzy należą do wyznaczonych subkultur, mają mniejsze pole do popisu niż kobiety. Właśnie dlatego wyrażają się oczywiście przez biżuterię, którą noszą. Tworzenie jej jak oraz określenie nią własnej osobowości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto przeczytać

1 Comment

  • Szukasz pomysłu na prezent z okazji rocznicy lub też chcesz podarować swojej kobiecie prezent tak po prostu? W naszym sklepie Jubileo mamy bardzo dużo interesujących rozwiązań, a wśród nich solidna biżuteria. Oferujemy najmodniejsze produkty, które przez wiele sezonów będą się wspaniale nosić. Sprawdź naszą ofertę już teraz.

Dodaj komentarz